Voor succes moet je het verschil durven maken. Onderscheidendzijn. Niet met het koor meezingen. Mr. drs. Hans van Baalen, VVD-Europarlementariër
Een coating is een laag die aangebracht wordt ter bescherming van de oppervlakte eronder, tegen bijvoorbeeld corrosie. In deze fabriek in ’s-Hertogenbosch worden verschillende van dit soort coatings gemaakt. En daar wil de Succesfactor weleens wat meer over weten!
Klik hier voor meer over Baril Coatings
www.nbsa-instituut.nl en www.succesaward.nl
De onafhankelijke jury van het Nationale Business Succes Award Instituut bepaalt begin 2016 welke branchewinnaar de Finale Award toegekend krijgt, verbonden aan de hoofdprijs van 100.000 euro.
De Nationale Business Succes Award. Sterk voor je merk! Kijk op www.succesaward.nl of RTL 7 de Succesfactor.